Dobro, które dajemy innym, wraca do nas po cichu.

- Albert Schweitzer

Miłe rozpoczęcie roku

Z ogromną przyjemnością informujemy, że jako przedstawiciele Galerii Sztuki Hortar mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w jubileuszowych obchodach 20-lecia działalności Stowarzyszenia „Ich Lepsze Jutro” — wydarzeniu wyjątkowym, pełnym wzruszeń, wdzięczności i pięknych spotkań.

Był to czas podsumowań, refleksji oraz uznania dla dwóch dekad konsekwentnej, mądrej i niezwykle potrzebnej pracy na rzecz dzieci oraz ich rodzin. Stowarzyszenie „Ich Lepsze Jutro” od lat pokazuje, że empatia, profesjonalizm i serce mogą realnie zmieniać świat — krok po kroku, dzień po dniu.

Z dumą informujemy, że Galeria Hortar została uhonorowana statuetką „LEPSZE JUTRO”, co traktujemy jako wyjątkowe wyróżnienie i wyraz zaufania. Jest to dla nas
nie tylko powód do radości, ale przede wszystkim zobowiązanie do dalszego wspierania inicjatyw, które niosą dobro, nadzieję i sens.

Jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje całemu zespołowi Stowarzyszenia
„Ich Lepsze Jutro” — za wytrwałość, pasję i imponujące efekty pracy. 

Dziękujemy za zaproszenie, wspólnie spędzony czas i inspirację, która zostaje
na długo.

 

Z wyrazami szacunku i uznania,
Galeria Sztuki Hortar

 

Fot. Przemysław Sroka